Chránič brusle "Shot Blocker" Ultrastop 300 3.0

Nové

Máte problém při blokování střel a velký plastový chránič brusle není zrovna to pravé co by Vám vyhovovalo ? Zkuste Ultrastop 300 3.0. Pošlete nám své brusle a o zbytek se už postaráme...

Více informací

3 999,00 Kč

Více informací

Ultrastop Shot Blocker Foam je navržen jako alternativní řešení při používání plastových chráničů, používaných v minulosti. Základem materiálu je - 3mm adhezivní pěna Ultralon Ultrastop. Pěna je laminována s oděruvzdorným SuperFabricem, aby se pěna chránila a byla rezistentní, nejenom proti proříznutí. UltralonUltrastop ochrání vaši nohu/brusli kdekoli je to potřeba i pri tom, že je pouze 3mm silná.

Blokování střel v ledním hokeji je něco, co je v dnešní době po každém hráči vyžadováno. Není to jako za starých časů, kde drsní hráči blokování střel až na vyjímky jako byl třeba Jan Suchý,neřešili. Dnes je to nutnost. Je to dokonce statistika hráče, kterou můžete vyhledat! Chránič bruslí Ultrastop 300 3.0 je ta pravá věc, která Vám při této činnosti ne málo pomůže. Zkuste tento produkt, který je třeba v NHL téměř nutností.

TENTO CHRÁNIČ JE NAVRŽEN TAK, ABY SNÍŽIL RIZIKO ZRANĚNÍ V DUSLEDKU NÁRAZU, POUŽITÍ TOHOTO CHRÁNIČE NEZARUČUJE PREVENCI ZRANÉNÍ UŽIVATELE.