Runner STEP Blacksteel

Nové

Runner STEP Blacksteel

Více informací

3 290,00 Kč

Více informací

Hokej zaznamenal některé významné technické změny, které zvýšily pohyblivost, bezpečnost a výkon profesionálních i rekreačních hráčů. Přes všechna tato vylepšení, runnery - jedena z nejdůležitějších částí hokejového vybavení - neviděly žádný významný vývoj nebo vylepšení. Až díky runnerům STEP ....

Nože brusle-runnery jsou jediným bodem kontaktu mezi vámi a ledem.
Ať už jde o hokej, krasobruslení, muži a ženy, kteří se rozhodnou pro runnery STEP, okamžitě cítí rozdíl: lepší kontrola, lepší přesnost a absolutní důvěra ve schopnost poskytovat svůj nejlepší výkon.

Mnoho výrobců se pokusilo STEP napodobit, ale žádný z nich nedokázal konkurovat dokonalosti nožů STEP. 

Uhlíková technologie pro optimální skluz.
Ve spolupráci dodavateli firma STEP vyvinula způsob kalení povrchu runnerů přidáním vrstvy uhlíkových nanočástic. Tato nová technologie, kterou používá NASA, poskytuje nejnižší koeficient tření, který je dnes možný - což znamená, že získáte optimální skluz při menším úsilí během každé hry. Ušetřete energii, když ji nejvíce potřebujete, a udělejte si výhodu nad soupeřem. Povrchová úprava a tvrdost oceli navíc pomáhají udržet déle ostrou hranu, a to i při nárazech při hře. Nemusíte tak často brousit.